Leefstijl als medicijn op Texel

Dorpshuis de Bijenkorf, Mulderstraat 37, 1794 AA Oosterend
04-11-2026 /
18:00
- 20:00
Spreker(s)

Wendeline Alderlieste

Huisarts Anna Paulowna
Deel dit online
Doelgroep: Alle medewerkers van de huisartsenpraktijk en paramedici

Informatie

Ben je benieuwd hoe je met kleine aanpassingen in het consult grote gezondheidswinst voor patiënten kunt bereiken?
Dan ben je niet de enige. Veel zorgverleners weten hoe belangrijk leefstijl is bij aandoeningen als diabetes, hart- en vaatziekten, obesitas en neurodegeneratieve ziekten, maar het blijft vaak zoeken naar hoe je dit in een kort consult tóch concreet en evidence-based kunt inzetten.

Tijdens de interactieve scholing Leefstijl als medicijn, verzorgd door huisarts Wendeline Alderlieste, ga je daar verandering in brengen.
Je duikt in de basis van voeding, beweging en de werking van het lichaam, én je gaat meteen aan de slag. Je oefent hoe je in een dubbel consult duidelijke, haalbare adviezen kunt geven, en je leert werken met het Leefstijlroer om samen met patiënten kleine, realistische stappen richting een gezonder leven te zetten.

Kortom: deze scholing helpt je om leefstijladvies laagdrempelig, praktisch en met plezier in te zetten — zonder dat je consulten langer worden.

Programma
17.30-18.00 uur inloop met een maaltijd
18.00-20.00 uur bijeenkomst

Accreditatie
3 punten bij ABC1
3 punten V&VN voor VS en POH-s
3 punten NVvPO

 

Aanmelden

Aanmelden kan via onderstaande voorinschrijving

Voorinschrijving

Vul hieronder je gegevens in. Na verzending, word je doorgestuurd naar de volgende pagina voor aanvullende gegevens. Je inschrijving is definitief na het invullen van alle gegevens.